ENGELSİZ HAREKET PROGRAMI HAKKINDA

Fiat Engelsiz Hareket; hareket kabiliyeti kısıtlı sürücülerimizin ve yolcuların başkalarına bağımlı kalmadan seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla başlattığımız bir çalışmadır.

"Herkesin güvenli ve özgürce seyahat etme özgürlüğü olmalı" fikrinden yola çıkarak oluşturduğumuz programda güvenli araç kullanımı ve konforlu seyahat ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz çözümler ile engelli bireylerin ve ailelerinin hareket özgürlüğüne destek olmayı amaçlıyoruz.

Bu kapsamda engelli bireylerin araç satın alma konusunda bilinçlendirilmesini sağlayıp, araçların sürücü veya yolcuya uygun hale getirilmesine kadar pek çok konuda çözümler için çalışıyoruz. Ürün bazlı çalışmalarımızın yanı sıra engellilik durumları hakkında toplum bilinci ve duyarlılık oluşturmaya da destek olmak istiyoruz.

Doğru iletişim kurmanın önemini biliyor ve bu bağlamda bilinçlenmek için Türkiye genelindeki yaygın bayi - servis ağımızı ve şirket çalışanlarımızı eğiterek sizlere daha iyi hizmet sunabilmeleri için çalışıyoruz.

Fiat olarak hayatın içinde engelli bireylerin yanlarında olabilmek, eşit yaşam hakkı için destek olmak ve tüm farklılıklara;

Saygılı
Anlayışlı
Duyarlı olabilmek
Hayatı güler yüzle karşılayabilmek için
‘’FIAT ENGELSİZ HAREKET’’ ile karşınızdayız!