FIAT ENGELSİZ HAREKET, AĞUSTOS AYINDA İÇ ANADOLU BÖLGESİNDEYDİ!

FIAT ENGELSİZ HAREKET, AĞUSTOS AYINDA İÇ ANADOLU BÖLGESİNDEYDİ!

İç Anadolu'daki test sürüşlerimizde de fark yaratmak için çalıştık. 

Bedensel hareketi kısıtlı sürücülerimizin ve yolcularımızın güvenle ve konforla seyahat edebilmeleri için yurt genelinde yaptığımız çalışmalara Ağustos ayında İç Anadolu'da devam ettik. Üç farklı ildeki bayilerimizin ev sahipliğinde gerçekleşen “Fiat Engelsiz Hareket Test Sürüşü” etkinliklerimiz, oldukça verimli ve yoğun deneyim paylaşımı ile tamamlandı.

İlk etkinliğimiz 22 Ağustos'ta Çorum Karataş bayimizde 8 katılımcı ile gerçekleşti. Ayın ikinci etkinliğini 24 Ağustos'ta Nevşehir Orhan Kavas bayimizde 16 katılımcı ile düzenledik. Ağustos’un son test sürüşü etkinliğini ise 25 Ağustos'ta Aksaray Ağaçlı bayimizde 18 katılımcının yoğun ilgisiyle hayata geçirdik.

Bedensel engelli sürücülerin engellerine uygun aparatlarla donatılan Fiat Egea ve Fiat 500L model araçlarımız, engelli sürücüler ve yakınlarından tam not aldı. İlk defa test sürüşüne katılan engelli bireylerin memnuniyetlerini dile getirdikleri etkinliklerimiz oldukça verimli geçti. Her üç etkinlikte de özel donanımlı araçların test sürüşlerinin yanı sıra devletin engelli sürücülere sağladığı yasal kolaylıklar ve vergi muafiyetleri konusunda bilgilendirmeler yapmamız, engelli sürücüler ve aileleri tarafından ilgiyle karşılandı. Engelli bireylerin araçlarımızı deneyimlemelerinin verdiği mutluluğu yaşayarak İç Anadolu’dan ayrıldık ve yeni  şehirlere doğru yola çıktık.

Etkinlik Tarihi : 22/08/2017