FIAT ENGELSİZ HAREKET, EYLÜL AYINDA ROTASINI YURDUMUZUN DOĞUSUNA ÇEVİRDİ

FIAT ENGELSİZ HAREKET, EYLÜL AYINDA ROTASINI YURDUMUZUN DOĞUSUNA ÇEVİRDİ

Ankara, Elazığ, Erzurum ve Kars'taki engelli sürücüler, test sürüşlerimize büyük ilgi gösterdi!

Yurt çapında düzenlediğimiz engelsiz test sürüş etkinliklerinde bedensel engelli bireylerin hem tek başlarına araç kullanabilmeleri hem de yolculuklarının konforlu geçmesi için sunduğumuz çözümler, engelli sürücülerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

2017 Sonbaharın ilk etkinliği 9 Eylül'de Ankara Tanoto bayimizde 15 engelli sürücünün katılımı ile gerçekleşti. 16 Eylül'de ise Elazığ Metinler bayimizde 31 engelli sürücü ile buluştuk. Doğu Anadolu etkinliklerimizin üçüncü durağı ise Erzurum Çimenler bayimizdi. 23 Eylül Cumartesi günü başarıyla gerçekleşen etkinliğimize 10 engelli sürücü katılım gösterdi. Eylül ayının son test sürüşünde ise Kars'taydık. 25 Eylül'deki buluşmamıza Kars Cihan Oto bayimiz ev sahipliği yaptı. 11 engelli bireyimizin ilgisiyle karşılaştık.

Hayatı daha güler yüzle karşılayabilmek, seyahat konusundaki engelleri aşabilmek adına düzenlediğimiz etkinliklerde bedensel engelli sürücüler, özel donanımlı Fiat Egea ve Fiat 500L araçlarımızı test etme imkanı buldular. Kendilerine konuyla ilgili yasal mevzuatlar ve devletin sağladığı kolaylıklar hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Etkinlik Tarihi : 09/09/2017