BOLU ETKİNLİĞİMİZ, BİLGİ VE DENEYİM PAYLAŞIMI İLE DOLU DOLU GEÇTİ!

BOLU ETKİNLİĞİMİZ, BİLGİ VE DENEYİM PAYLAŞIMI İLE DOLU DOLU GEÇTİ!

Fiat Engelsiz Hareket olarak engelli sürücülerin hayatına dokunmaya devam ediyoruz.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı öncelikli görevleri arasında önemseyen Fiat Engelsiz Hareket, yurt çapında düzenlediği etkinliklerle engelli sürücülerin hayatına dokunmaya devam ediyor.

Ara vermeksizin sürdürdüğümüz yolculuğumuzda bu defa da rotamızı Batı Karadeniz'e çevirdik. 18 Mayıs 2017 Perşembe günü Bolu'da, Simge Otomotiv bayimizin ev sahipliğinde yeni bir etkinliğe imza attık.

17 engelli sürücümüzün katılımıyla gerçekleşen Engelsiz Test Sürüşü etkinliğimiz, yoğun katılımlı, bilgi ve paylaşım deneyimi yüksek bir etkinlik oldu. Özel donanım ve aparatlarla fiziksel engelli sürücülerin kullanımına uygun hale getirilen Fiat Egea ve Fiat 500L model araçlarımız, katılımcılar tarafından test edildi. Engelli sürücüler, ilk kez araçları test etme imkanı buldukları etkinliğin sonunda memnuniyetlerini dile getirdiler.

Etkinliğimizin akılda kalan en güzel anısı ise 20 yıl önce trafik kazası geçirip bu süre zarfında hiç araç kullanmayan katılımcımızın attığı cesur adım oldu. Kazadan sonra hayatını fiziksel engelli olarak sürdüren Dursun Bey, sağladığımız motivasyon desteği ile 20 yıl sonra ilk kez araç kullandı. Bu heyecanlı ana tanık olmak bütün katılımcıları ve bizleri duygulandırdı.  Dursun Bey'in cesur adımını Fiat ailesi olarak kutluyor, yeni hayatlara dokunmak üzere yolumuza ara vermeden devam ediyoruz. 

Etkinlik Tarihi : 18/05/2017