SAKARYA ENGELSİZ TEST SÜRÜŞÜ ETKİNLİĞİMİZDE MUTLU ANLAR PAYLAŞILDI

SAKARYA ENGELSİZ TEST SÜRÜŞÜ ETKİNLİĞİMİZDE MUTLU ANLAR PAYLAŞILDI

Fiat Engelsiz Test Sürüşü Etkinlikleri mutlu anlara tanık olmaya devam ediyor.

Yurt çapında gerçekleştirdiğimiz Fiat Engelsiz Hareket Test Sürüşü etkinliklerinde, zaman zaman engelli sürücülerin heyecanlı ve başarılı anlarına tanık olmak hem katılımcıları, hem de bizleri çok mutlu ediyor. 26 Nisan 2017 Çarşamba günü Sakarya Akgün bayimizin ev sahipliği yaptığı Kent Park Yüzme Havuzu Otoparkı’nda gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, yine duygusal ve aynı zamanda mutlu bir olay yaşandı.

Geçirdiği trafik kazası sonucu sağ bacağını kaybeden katılımcımız, olay sonrasında ilk kez araba kullanmanın heyecanını yaşadı. Sağ ayakta problem yaşayan sürücüler için geliştirilen “Sol gaz pedal kiti” yardımıyla araç kullanabileceğini deneyimleyen sürücümüz, hayata bağlılığını artıran önemli bir aşama kaydetmenin mutluluğunu yaşadı. Etkinlikte yer alan bütün katılımcılar da bu mutlu ana ortak olmanın coşkusunu paylaştı. 

Sakarya'da yaşayan engelli sürücülerin yoğun katılımı ile gerçekleşen test sürüşünde engelli bireylerimiz, engel gruplarına uygun olarak tasarlanmış özel araçları kullanmanın keyfini ve özgürlüğünü yaşadılar. Bizler de Fiat ailesi olarak mutlu anlara katkı sunmanın haklı gururu ve coşkusuyla, yeni bir etkinlik düzenlemek için vakit kaybetmeden Sakarya’da ayrıldık ve bir başka şehirde engelli bireylerle buluşmak üzere tekrar yola koyulduk.

Etkinlik Tarihi : 26/04/2017