EDİRNE ETKİNLİĞİMİZ HAVA MUHALEFETİNE RAĞMEN YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI!

EDİRNE ETKİNLİĞİMİZ HAVA MUHALEFETİNE RAĞMEN YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI!

Fiat Engelsiz Test Sürüşü Edirne etkinliği yoğun ilgiyle karşılandı.

Fiat Engelsiz Hareket olarak fiziksel engellerin seyahat özgürlüğüne engel olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz “Engelsiz Test Sürüşü” etkinlikleri kapsamında özel donanımlı araçları tanıtıyor, farklı engel gruplarının konforlu araç kullanımına yönelik ürettiğimiz çözüm önerilerini katılımcılara sunuyoruz.

Bu bağlamda yurt çapındaki Fiat bayilerinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklere bir yenisini Edirne'de ekledik.18 Nisan Salı günü Edirne Özakıncı bayimizdeki Fiat Engelsiz Test Sürüşü etkinliğimiz, hava muhalefetine rağmen yoğun ilgiyle karşılandı. Yağmurlu ve oldukça soğuk bir gün olsa da, engelli sürücüler test sürüşüne katılmanın keyifli deneyimini yaşadılar.

Trakya Roman Engellileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği, Edirne Engelli Gönüllüleri Derneği, Edirne Gençlik ve Engellileri Destekleme Derneği'nin ve engelli sporcuların katılımı ile  gerçekleşen etkinliğimiz oldukça verimli geçti.

Özel donanımları sayesinde engelli sürücülerin güvenle ve konforla kullandıkları Fiat Egea ve Fiat 500L model araçların tanıtıldığı etkinlik sonunda katılımcılar, kendilerine test sürüşü yapma hakkı ve özgürlüğü sağlayan FIAT'a teşekkür ederek memnuniyetlerini belirttiler. Biz de Fiat ailesi olarak etkinliğimize ilgi gösteren bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Etkinlik Tarihi : 18/04/2017