ENGELSİZ YOLCULUĞUMUZA TEKİRDAĞ ÇORLU'DAN DEVAM EDİYORUZ!

ENGELSİZ YOLCULUĞUMUZA TEKİRDAĞ ÇORLU'DAN DEVAM EDİYORUZ!

Fiat Engelsiz Hareket, bu defa  da Trakya'ya uzandı.

“Herkesin güvenli ve özgürce seyahat edebilmesi gerekir” ilkesiyle çözümler üreten Fiat Engelsiz Hareket, yurt çapında çıktığı yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor.

Engelli bireylerin, engelli yolcuların ve engelli yakınlarının konforlu ve güvenli seyahatine yönelik donanımların, çözüm önerilerinin sunulduğu; ayrıca engelli haklarına yönelik bilgilerin paylaşıldığı Fiat Engelsiz Test Sürüşü etkinliklerinin bir yenisini Tekirdağ'ın ilçesi Çorlu'da gerçekleştirdik.

11 Nisan 2017 Salı günü düzenlenen etkinliğe Çorlu bölgesinde yaşayan 10 adet engelli sürücü ve yakınları katıldı. Haliç Oto bayimizin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, engelli sürücüler ilk kez test sürüşüne katılma imkanı buldular. Özel donanımlarıyla gerek engelli sürücüler için, gerekse engelli yakınları için oldukça ergonomik olan Fiat Egea ve Fiat 500L model araçlar, katılımcılardan tam not aldı. Engelli bireylerin yasal hakları ve kendilerine devletin  tanıdığı kolaylıkların da anlatıldığı etkinlik sonunda katılımcılar, Fiat Engelsiz Hareket'in diğer otomobil firmalarına da örnek olması gerektiği temennilerini bildirdiler.

Dolu dolu geçen etkinlik sonrasında Tekirdağ Merkez'e çevirdiğimiz rotamızda, yeni etkinlikler için tüm motivasyonumuzla yolumuza devam ettik.

Etkinlik Tarihi : 11/04/2017