İSTANBUL PENDİK'TEKİ ETKİNLİĞİMİZİ AMPUTE FUTBOL MAÇI SPORCULARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK!

İSTANBUL PENDİK'TEKİ ETKİNLİĞİMİZİ AMPUTE FUTBOL MAÇI SPORCULARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK!

Ampute futbolcular, hem sahada hem de test sürüşünde hünerlerini sergiledi!

İstanbul Pendik'teki Engelsiz Test Sürüşü etkinliğimizi, Pendik – Antalya Asat ampute futbol maçı bitiminde gerçekleştirdik. Etkinliğimiz engelli futbolcular tarafından ilgiyle ve beğeniyle karşılandı.

9 Nisan 2017 Pazar günü Pendik 100. Yıl Futbol Sahası'nda düzenlediğimiz Engelsiz Test Sürüşü etkinliğine, Pendik ve Antalya Asat ampute futbol takımlarından 18 futbolcu dahil oldu. Etkinliğe Başbakan Yardımcısı Sn. Yalçın Akdoğan ve Pendik Belediye Başkanı Sn. Kenan Şahin de katılım gösterdiler. Dolu dolu geçen organizasyonda, özel donanımları ile fiziksel engelli sürücülerin kullanımına uygun hale getirilen Fiat Egea ve Fiat 500L model araçlar, test eden sürücülerden tam not aldı.

Test sürüşü sonrasında katılımcılara engelli sürücü ve yolcuların hayatlarını kolaylaştıran özel donanımlar ve aparatlar hakkında bilgi verildi. Engelli sürücülere devlet tarafından sağlanan yasal avantajların da  anlatıldığı etkinlik, katılımcıların memnuniyetlerini bildirmeleriyle son buldu. Katılımcılar, bu güzel organizasyonun diğer otomobil firmalarına örnek olması temennilerini dile getirdiler.

Etkinlik Tarihi : 09/04/2017