ENGELSİZ HAREKET RÜZGARI BU KEZ DE ESKİŞEHİR'DE ESTİ!

ENGELSİZ HAREKET RÜZGARI BU KEZ DE ESKİŞEHİR'DE ESTİ!

Fiziksel engelli sürücülere yönelik geliştirdiğimiz çözüm önerilerini bu kez de Eskişehir'de anlattık..

Fiat Engelsiz Hareket, bedensel engellerin keyifle ve güvenle seyahat etmeye engel olmaması gerektiğine inanıyor. Bu amaçla Anadolu'nun bir çok ilinde düzenlediğimiz Engelsiz Test Sürüşü etkinliklerimizde, engelleri nasıl ortadan kaldırabileceğimizi sürücülerimizle birlikte deneyimliyoruz.

18 Mart 2017 Cumartesi günü Eskişehir'de düzenlediğimiz etkinlik, ne kadar doğru yolda olduğumuzu bize bir kez daha gösterdi. Eskişehir Birmot bayimizin ev sahipliğinde gerçekleşen test sürüşüne 20 engelli sürücümüz katılım gösterdi. Özel donanımlarla engelli sürücülerin kullanabileceği hale getirilen Fiat Egea ve Fiat 500L model araçlarımız, etkinliğe katılan engelli sürücüler tarafından test edildi.

Sadece engelli sürücülerin değil,  aynı zamanda engelli yolcuların da rahat etmesini sağlayan Fiat 500L ve Fiat Egea modelleri beğeniyle karşılandı. Etkinlikte araçların yanı sıra, çeşitli engel gruplarına yönelik ergonomik tasarımlı aparatlar da tanıtıldı.

Engelli sürücülerin yasal hakları konusunda bilgilendirmelerin de yapıldığı etkinlik, katılımcıların memnuniyetiyle son buldu. Etkinliğimizin sonucunda katılımcıların “Fiat Engelsiz Hareket diğer markalara da örnek olmalıdır!” şeklindeki yorumları ise, günün tüm yorgunluğunu üzerimizden aldı. Bu harika motivasyonla biz de bir sonraki durağımıza doğru yola çıktık.

Etkinlik Tarihi : 18/03/2017