FIAT ENGELSİZ HAREKET, ROTASINA AFYON'DAN DEVAM EDİYOR!

FIAT ENGELSİZ HAREKET, ROTASINA AFYON'DAN DEVAM EDİYOR!

Engelli bireylerimizin seyahat özgürlüğüne destek olmak ve bu konuda toplum bilinci oluşturmak için bu defa da Afyon'daydık. 

Engelsiz seyahat için geliştirdiğimiz özel donanımlı araçları ve engel gruplarına göre özel tasarlanmış aparatları tanıttığımız ve bu anlamda farkındalık ve toplum bilinci oluşturmak için bilgilendirmeler yaptığımız etkinliklerimize Afyon'da bir yenisini daha ekledik.

Etkinliğimiz, 14 Mart Salı günü Afyon Gürses bayimizde gerçekleşti. Hava muhalefeti nedeniyle etkinliğe ulaşım konusunda zorluk yaşayan katılımcılara bayimiz lojistik destek sağladı.19 katılımcının olduğu etkinlikte, özel donanımlı araçlarımız  Fiat Egea ve Fiat 500L modelleri engelli sürücüler tarafından test edildi.

Özel aparatlı araç kullanımına uygun ehliyet sahibi  sürücülerimize, engel gruplarına göre özel olarak geliştirilmiş aparatların tanıtımı yapıldı. Engelli bireylere güvenli ve konforlu sürüş keyfi yaşatan ve otomobillerin garantisini bozmayan yeni uygulamalar, katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı.

Konu hakkındaki farkındalığı ve toplumsal bilinci artırmak için, devletin engelli bireylere sunduğu yasal avantajları da anlattığımız etkinliğimiz dolu dolu geçti. Katılım gösteren engelli bireylerimize ve ev sahipliği yapan bayimize teşekkür ederek, her geçen gün büyüyen Fiat ailemizin bir başka şehrindeki üyeleriyle buluşmak üzere Afyon'dan ayrıldık.

Etkinlik Tarihi : 14/03/2017