FIAT ENGELSİZ HAREKET, KONYA'DA İLGİYLE KARŞILANDI!

FIAT ENGELSİZ HAREKET, KONYA'DA İLGİYLE KARŞILANDI!

Fiat Engelsiz Sürüş etkinliklerimiz, yurdumuzun dört bir yanında tam gaz devam ediyor!

Fiziksel kısıtların araç kullanmaya ve konforlu bir şekilde seyahat etmeye engel olmaması için çıktığımız yolculukta, bu defa da Konya ve Konya Ereğli'de etkinliklerimizi gerçekleştirdik.

Akdeniz'den İç Anadolu'ya doğru çizdiğimiz rotamızda ilk etkinliğimizi Konya Koyuncu bayimizde 25 Şubat'ta düzenledik. 20 engelli katılımcının arasında ehliyetini aldıktan sonra ilk kez araba kullananlar olması, etkinliğimizi daha da anlamlı kıldı. Uygun donanımları ve  fonksiyonel aparatları sayesinde engelli bireylerin otomobil tercihlerinde ilk sıralarda yer alan Fiat Egea ve Fiat 500L model araçlar, engelli sürücülerimiz tarafından test edildi. Engelli sürücülere tanınan hakların da anlatıldığı Konya Koyuncu bayiimizdeki etkinliğimiz, katılımcıların memnuniyetiyle son buldu.

Hiç zaman kaybetmeden ertesi gün test sürüşlerimize Konya Ereğli'de devam ettik. 26 Şubat'ta Konya Ereğli Koyuncu bayimizdeki Engelsiz Test Sürüşü etkinliğimize, yöredeki 20 engelli sürücü katılım gösterdi. Tekerlekli sandalye kullanan sürücülerimizin etkinliğe ulaşımı konusunda lojistik destek de veren bayimizde, Fiat Egea ve Fiat 500L modellerimiz, test sürüşüne katılan sürücülerimizden tam not aldı.

Sürücülerimizin memnuniyetlerini duymak, bizim için her zamanki gibi güçlü bir motivasyon kaynağı oldu. 2 Mart'ta düzenleyeceğimiz Mersin Engelsiz Test Sürüşü etkinliğimizde buluşmak dileğiyle herkese keyifli sürüşler dileriz.

Etkinlik Tarihi : 25/02/2017