FIAT ENGELSİZ HAREKET, YOLCULUĞUNA FETHİYE'DEN DEVAM EDİYOR!

FIAT ENGELSİZ HAREKET, YOLCULUĞUNA FETHİYE'DEN DEVAM EDİYOR!

Fiat ile engelsiz sürüş keyfini test edenlerin sayısı, bir kartopu gibi hızla büyüyor!

Fiat Engelsiz Hareket, bedensel engelli sürücülerimizin özgür, güvenli, konforlu ve keyifli araba kullanabilmeleri için çözümler sunuyor. Bu amaçla düzenlenen Engelsiz Test Sürüşü etkinlikleri ise çizilen rota boyunca hızla devam ediyor.

Etkinlik güzergahımızın bu defaki durağı, Muğla'daki Yön Fethiye bayimizdi. Fethiye'deki engelli dayanışma derneklerinin desteğiyle oldukça ilgi gören etkinliğe 47 engelli sürücü katıldı.19 engelli birey, özel donanımlı araçlarımızı test etme imkanı buldu. 

6 Şubat 2017 Pazartesi günü gerçekleşen etkinliğimizde engelli sürücülerimiz, kendilerine  büyük kolaylık sağlayan aparatlarla fonksiyonel hale getirilebilen Fiat Egea ve Fiat 500L modellerini test ettiler. Engelli sürücülere sağlanan yasal haklar konusunda bilgilendirme  yapılan etkinlikte; gerek engelli sürücülere, gerekse engelli yolculara konfor sağlayan aparatlar da anlatıldı. Katılımcıların memnuniyetlerini dile getirdikleri etkinlik, başarıyla son buldu. 

Engelli sürücülerin hayatlarını kolaylaştırmanın yanı sıra, konu hakkında toplum bilinci oluşturmak ve farkındalık yaratmak gibi hedefleri de olan Fiat Engelsiz Hareket, güneye doğru çizdiği rotasında görevine devam ediyor, takipte kalın...
 

Etkinlik Tarihi : 06/02/2017